Techniniai plastikai

Fluoroplastas (PTFE) ir jo gaminiai

Fluoroplastas (PTFE) ir jo gaminiai Plačiau

Fluoroplastas (PTFE) - tai tetrafluoretileno polimerizacijos būdu gautas išskirtinėmis savybėmis pasižymintis plastikas.

Poliamidas (PA6)

Poliamidas (PA6) Plačiau

Poliamidas (PA6) pasižymi geru termostabilumu (darbinė temperatūra nuo nuo -40 °C iki +100 °C), aukštu standumo, kietumo ir tvirtumo lygmeniu.

Polioksimetilenas (POM-C)

Polioksimetilenas (POM-C) Plačiau

Polioksimetilenas (POM-C) yra išskirtinai tvirto paviršiaus  medžiaga. Dėl stipraus ir lygaus paviršiaus ji pasižymi geromis slydimo savybėmis ir aukštu atsparumu dilimui. Labai maža įtrūkimų galimybė slegiant. Taip pat POM-C būdingas didelis termostabilumas ir atsparumas chemikalams. Ši medžiaga dažnai naudojama maisto pramonėje, nes valymo procesams reikalingas atsparumas karštam vandeniui ir įvairioms cheminėms medžiagoms. Visi strypai bei natūralios ir juodos spalvos lakštai atitinka darbui su maistu keliamus reikalavimus pagal 10/2011/EC.


Polietilenas (PE)

Polietilenas (PE) Plačiau

Polietilenas - tai vienas pigiausių, chemiškai atsparus, labai geromis dielektrinėmis savybėmis pasižymintis plastikas.

 

Polipropilenas (PP)

Polipropilenas (PP) Plačiau

Polipropilenas PP išsiskiria mechaniniu tvirtumu, atsparumu tempimui, tačiau ganėtinai silpnu atsparumu smūgiui (matuojant notched impact metodu). Taip pat PP pasižymi atsparumu nuo įtrūkimų slegiant. Lengvai virinamas.  Esant minusinei temperatūrai, gali tapti trapus. Cheminės ir elektrinės charakteristikos labai geros. Darbinė temperatūra: nuo +5 °C iki +100 °C. PP natūralios ir pilkos spalvos apvalūs strypai ir lakštai atitinka su maistu susijusius reikalavimus pagal 10/2011 / EC.


Polietilentereptalatas (PET)

Polietilentereptalatas (PET) Plačiau

Polietileno tereftalatas (PET) pasižymi mechaniniu tvirtumu, kietumu, atsparumu tempimui, maža trintimi ir matmenų stabilumu. PET darbinė temperatūra: nuo -20 °C iki apytiksliai +100 °C. Kaip ir visi kiti poliesteriai, PET taip pat nėra atsparus karštam vandeniui (nuo maždaug +60 ° C) ilgajame periode. Visi PET natūralios spalvos apvalūs strypai ir lakštai atitinka darbui su maistu keliamus reikalavimus pagal 10/2011 / EC.

Organinis stiklas (PMMA)

Organinis stiklas (PMMA) Plačiau

Organinis stiklas (PMMA) - tai lapinė polimetilakrilato pagrindu pagaminta polimerinė medžiaga, pasižyminti geru atsparumu aplinkos veiksniams.

Polivinilchloridas (PVC-U)

Polivinilchloridas (PVC-U) Plačiau

Polivinilchloridas PVC-U yra aukšto cheminio atsparumo medžiaga, pasižyminti antipireninėmis savybėmis. PVC-U taip pat išsiskiria mechaniniu tvirtumu, atsparumu tempimui ir aukštu atsparumu nuo įtrūkimų slegiant. Darbinė medžiagos temperatūra: nuo -15 °C iki +60 °C. PVC-U yra lengvai lydomas, klijuojamas ir virinamas.


Tekstolitas

Tekstolitas Plačiau

Tekstolitas (PT) - tai sluoksniuotas plastikas, pagamintas aukštoje temperatūroje supresavus medvilninę medžiagą, įsodrintą termoreaktyvia fenolformaldehidine derva. Geras dielektrikas, atsparus silpnoms rūgštims ir šarmams. Lengvai apdirbamas. Naudojamas kaip konstrukcinė medžiaga detalių, skirtų darbui esant nedidelėms mechaninėms ir elektrinėms apkrovoms, gamybai. Darbinė temperatūra t ° nuo -40 ° С iki + 105 ° С. Leisina oro drėgmė - iki 80%.

Stiklotekstolitas

Stiklotekstolitas Plačiau

Stiklotekstolitas СТЭФ-У - tai elektrotechninė daugiasluoksnė presuota medžiaga, susidedanti iš kelių sluoksnių stiklopluošto audinio, įsodrinto epoksidine ir fenolioformaldehidine dervomis. Medžiaga skirta įvairių elektrotechninės paskirties detalių gamybai. СТЭФ-У būdingas didelis mechaninis tvirtumas esant vidutinėms temperatūroms bei didelis elektrinių savybių stabilumas esant didelei drėgmei.

Fenoplastas

Fenoplastas Plačiau

Fenoplastas - tai fenolioformaldehido dervų pagrindu pagaminti plastmasės milteliai, lengvai pasiduodantys mechaniniam apdirbimui.

Poliuretanas (PU)

Poliuretanas (PU) Plačiau

Poliuretanas yra aukštos kokybės elastomeras, sukurtas siekiant išgauti savybes, kurių nėra tradiciniuose kaučiukuose, metaluose ir plastikuose. Poliuretanas turi aukštą atsparumą alyvai ir tirpikliams, labai gerą atsparumą dilimui ir plyšimui, atsparumą hidrolizei. Poliuretanas taip pat pasižymi tokiomis svarbiomis techninėmis savybėmis, kaip smūginis atsparumas bei mažas suspaudimumas.

Į puslapio viršų